ОТКРЫТИЕ


НОВОЙ


ГАЛЕРЕИОТКРЫТИЕ


НОВОЙ


ГАЛЕРЕИ

 

Аренда


торговых


площадей


Аренда


летней


площадки

Правила користування сайту ТРЦ «ПортCity»

Вітаємо Вас на веб - сайті ТРЦ «ПортCity»!

Шановний Відвідувач, адміністрація ТОВ «МАРІСТ-ТРЕЙД» дякує Вам за відвідування нашого сайту!

Будь ласка, ознайомтесь з Правилами користування сайту ТРЦ «Порт City» перш ніж приступити до використання сайту.

 

І . Правила користування веб - сайтом http://mariupol.portcity.com.ua/

1.1. Дані Правила користування сайтом  ТРЦ «Порт City» http://mariupol.portcity.com.ua/          (далі - Сайт) визначають умови користування Сайтом, а також права та обов'язки його Користувачів і Адміністрації ТОВ «МАРІСТ-ТРЕЙД».

1.2. Дані Правила користування (далі - «Правила») є угодою між Користувачем і Адміністрацією, предметом якого є надання Адміністрацією Користувачу послуг з користування Сайтом на наступних умовах:

1.2.1. Доступ Користувача на даний Сайт і користування ним підпадають під дію цих Правил. Зайшовши на Сайт і користуючись ним, Користувач приймає без обмежень і застережень обов'язкове виконання Правил, які набирають чинності негайно при першому відвідуванні Користувачем Сайту.

У разі незгоди Користувача виконувати дані Правила Користувач має право надалі не відвідувати та/ або не використовувати Сайт.

1.2.2 Адміністрація залишає за собою право змінювати та/або доповнювати дані умови в односторонньому порядку в будь-який час без будь-якого спеціального повідомлення, публікуючи зміни на Сайті.

Дані Правила є відкритим і загальнодоступним документом. Чинна редакція Правил розміщена на Сайті.

Адміністрація наполегливо рекомендує регулярно перечитувати дані Правила, аби Користувач був у курсі всіх змін, що вносяться Адміністрацією. У випадку, якщо Користувач продовжує користуватися Сайтом після публікації змін у розділі Правила, останній автоматично зобов'язується виконувати дані Правила з усіма внесеними до них поправками та / або змінами / доповненнями .

1.2.3. Використання Сайту  вимагає дотримання наступних технічних вимог:

1. доступ до мережі Інтернет,

2. Операційна система: Windows XP або пізніша версія, Mac OS

3. Веб-браузер: Internet Explorer 7.0+, Firefox 3.5+, Safari 5.0 +, Chrome

4. додатко: Flash плагін, Adobe Reader.

ІІ . Авторські права і права власності контентом

2.1. Даний Сайт і весь його зміст, матеріали опубліковані на Сайті (надалі - «Контент») захищені законодавством України.

2.1.1 Права інтелектуальної власності на Контент: тексти, дизайн, логотипи, графічні зображення, зображення та інші матеріали на даному Сайті, є власністю ТОВ «МАРІСТ-ТРЕЙД» або містяться на Сайті з дозволу відповідного власника.

2.1.2. Створення посилань на Сайт вітається за таких умов:

1) Користувач заздалегідь проінформує Адміністрацію про кожне посилання в письмовому вигляді;

2 )  За посиланням не буде міститися або матись на увазі ніяких вказівок про те, що ТРЦ «ПортCity» та/або ТОВ «МАРІСТ-ТРЕЙД» спонсорує  і /або підтримує сайт Користувача.

3) Користувач негайно прибере будь-які посилання на Сайт, на першу вимогу Адміністрації Сайту.

2.2. Використання Користувачем будь-якого Контенту (копіювання  публікація тощо) без письмового дозволу ТОВ «МАРІСТ-ТРЕЙД» і / або власника Контенту, суворо заборонено.

ІІІ . Зміст і робота сайту

3.1. Адміністрація вживає усіх можливих зусиль для забезпечення достовірності інформації на Сайті.

3.2. Адміністрація не дає гарантій щодо точності  та  достовірності інформації.

3.3. Контент на Сайті може містити неточності.

3.4. Адміністрація залишає за собою право, без попередження, в будь-який час змінити або видалити будь-яку частину розміщеної інформації на Сайті.

3.5 Адміністрація має право призупинити або припинити роботу даного Сайту на власний розсуд.

3.6. Адміністрація не несе відповідальності за будь-які збитки або пошкодження, викликані:

3.6.1. Користуванням даним сайтом або неможливістю його використання.

3.6.2. Викликані зміною або видаленням інформації розміщеної на Сайті, а також призупиненням або припиненням роботи Сайту.

IV . Посилання на інші сайти

4.1. На даному Сайті можуть міститись посилання на інші сайти, що не належать       ТОВ « МАРІСТ-ТРЕЙД».

4.1.1. Посилання на веб - сайти третіх сторін жодною мірою не означають, що Сайт та його власники підтримують дані сайти (або будь-які матеріали, послуги та продукти, запропоновані цими сайтами). Такі посилання надаються виключно для зручності Користувача. На даних підставах Адміністрація не несе ніякої відповідальності за роботу Сайтів (власниками яких є треті особи). Також Адміністрація не несе ніякої відповідальності  за завдані будь-які  збитки або завдану шкоду, що виникли у Користувача в результаті відвідування або/та використання даних сайтів.

V. Користування сайтом

5.1. Користувачем Сайту може стати будь-який відвідувач Сайту, який матиме можливість користовуватись послугами та сервісами, що надані Сайтом та які не потребують реєстрації.

5.2. Користувач Сайту може зареєструватись для того, щоб отримувати новини та інформацію про акції ТРЦ «ПортСity». Реєструючись на даному Сайті, Користувач допомагає нам визначити свої потреби (уподобання) з врахуванням тих послуг, що надає ТОВ «МАРІСТ-ТРЕЙД».

 

ТОВ «МАРІСТ-ТРЕЙД» надсилає зареєстрованим Користувачам свого сайту комерційну інформацію (пропозиції) в електронному вигляді у формі інформаційного бюлетеня чи повідомлення на електронну пошту та містить інформацію про заплановані акції.

Для того, щоб підписатися на розсилку Користувач повинен надати наступну інформацію: ім’я, прізвище, по-батькові,  e-mail.  Надання зазначених відомостей є добровільним, але необхідно для того, щоб підписатися на розсилку новин.

Заповнення та відправка контактної форми, що розміщена на Сайті  рівносильна згоді на обробку та зберігання персональних даних з метою отримання від ТОВ «МАРІСТ-ТРЕЙД»  в електронній формі інформації, що міститься в розсилці. Згода є добровільною, але необхідна для того, щоб надавати Користувачам інформацію з використанням електронної пошти.

Кожне повідомлення електронної пошти, що надсилається Користувачеві дає можливість змінювати, редагувати або видаляти дані, надані нам при реєстрації чи надсиланні контактної форми з Сайту.

 

Користувачі, які більше не бажають отримувати розсилку, можуть в будь-який час відмовитися від розсилки обираючи опцію "Скасувати підписку", що доступна в кожному повідомленні, відправленому Користувачеві.

 

ТОВ «МАРІСТ-ТРЕЙД» є єдиним власником інформації,  зібраної з використанням даного Сайту та не надає дану інформацію третім особам, за винятком випадків, що визначені чинним законодавством.

ТОВ «МАРІСТ-ТРЕЙД» є володільцем персональних даних, наданих Користувачами.

 

5.3. При розміщенні коментарів на Сайті, Користувач повинен дотримуватись відповідних правил:

 Не розміщати повідомлення, які містять:

-          пpизиви до порушення чинного законодавства, висловлювання расистського характеру, розпалювання міжнаціональної ворожнечі  та усього іншого, що підпадає під дію Кримінального кодексу України;

-          завідомо неправдиву інформацію;

-          повідомлення, що має безпосередньо рекламний зміст;

-          гpубі , нецензурні висловлювання і образи в будь-якій фоpмі;

-          не стосуються теми обговорення.

5.4. Адміністрація залишає за собою право : (1) видаляти повідомлення що містять тільки цитату чужого відгуку/повідомлення; (2) видаляти та редагувати повідомлення, якщо вони не відповідають вимогам п.5.3. даних Правил.

5.5. Адміністрація не несе ніякої відповідальності за повідомлення розміщені Користувачем на Сайті.

5.6. У разі, якщо Користувач порушує дані Правила, Адміністрація залишає за собою право, за своїм розсудом, в односторонньому порядку, позбавити реєстрації Користувача  попередньо не повідомляючи про це правопорушника.

 

VI. Скарги з питань, що пов'язані з використанням Сайту

Скарги з питань, що пов'язані з використанням Сайту можуть бути подані у письмовому вигляді на адресу ТОВ «МАРІСТ-ТРЕЙД»: Україна, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Володарське шосе, буд. 2 або в електронному вигляді на адресу:valeriia.zheliabina@mariupol.portcity.com.ua.

Правильно підготовлена скарга повинна містити принаймні наступні відомості:

1. Найменування користувача (його ім'я та адресу електронної пошти);

2. Опис проблеми, що лежить в основі скарги;

3. Прохання, яке необхідно виконати чи проблему, яку необхідно усунути.

 

Дякуємо за дотримання Правил користування сайтом ТРЦ «ПортCity»!