Форум

Вас приветствует форум ТРЦ "Порт City"

Нам важно Ваше мнение, Ваши замечания, вопросы, интересы, пожелания, пишите нам!!!

      

Авторизация

Email:

Перша тема

Жизнь ТРЦ

От воно виявляється як - без них не обійдеться))
А мені здається, що без них буде прекрасно - от "підключілися" отвінтисти минулого року, і тепер ми дізнаємося, що "... Вони щороку долучають до цієї справи все більше людей. Відтак, апогеєм цього стала акція «Велодень-2012»".
Виявляється це все - http://bikeday.org.ua/ua/pro-veloden/st ... odnya.html - брехня!! А минулого року не я писав заяву про дозвіл проведення Велодня і носив її в міськраду, а потім ще ходив до Шевчука - це все Журавль зробив)

Просто срач почався після статті, так що винуватий журналіст, що її написав. Але Отвінта могли б її перечітати перед виходом, і попросити зробити правки. Але ж хлопці "піаряться", ну то якщо вам довподоби такий брехливий піар, то все з вами ясно.

Так що я категорично проти приєднання будь-кого до Велодня (ну крім Спорту для всіх - з ними ми уже співпрацюємо кілька років, і вони реально допомагають (технікою, людьми), а не піаряться). Якщо ми підключемо когось з можновладних, то на наступний день в всіх газетах буде сказано, шо цей чінуша чуть лі ночами не спить - все переживає за велосипедистів.

Доки влада надає машини ДАІ і швидку і не лізе в наші справи - мене все це влаштовує на 100500%.

P.S. Маю інформацію з перших уст, шо один з керуючих містом на пропозицію прєднатися до велопробігу сказав щось в стилі "я можу стати коло ровера і сказати пару слів на камеру". Нафіг таке потрібно?

P.P.S. Шановний S_V_K, якщо у вас є конкретні пропозиції, а не абстракнте "створити оргкомітет", то велкам в ПП.
Ковенько Микола
Последнее редактирование:
Наче обіцяли Аква-парк. Щось його не видно у списках. Через це його ТРЦ і чекали багато людей.А той хто НАРЕШТІ здогадається зробити аква-парк в Маріуполі озолотиться =). Ходити туди будуть всі і завжди, тільки б ціна адекватною була б. А кафе, боулінг, ресторани, магазини... Цього повно в місті, нічого цікавого. Я краще в ЦУМ сходжу
Андрій Васильович
Последнее редактирование: