Аренда

торговых

площадей


Аренда

летней

площадки


27 октября -


празднуем Хэллоуин


и разыгрываем путевку


в Трансильванию

АйПокупай

Магазины

АйПокупай  - Магазины - ТРЦ "ПортCity" Маріуполь

Компанія "Ай покупай" є молодою швидкорослою мережею на території України. На даний момент працюе 8 магазинів в таких містах: Івано-Франківськ, Кривий ріг, Жовті води, Харків, Бердянськ, Маріуполь.

Особливістю нашої компанії є величезний асортимент товару, представлений на ринку мобільних аксесуарів (від чохлів у вигляді іграшок і до елегантної класики).

Асортимент наших магазинів розрахований на широку цільову аудиторію, починаючи від власників бюджетних моделей телефонів (Fly, Huawei), популярних марок (Lenovo, Samsung Meizu) і до останніх моделей Iphone і Ipad.

Вікова категорія наших клієнтів починається від 5-ти років і не має обмежень.

У відмінності від інших магазинів цієї категорії, у яких аксесуари не є основною групою товару, у нас представлені більше 5000 найменувань моделей.

Нашою перевагою є робота з постачальниками не лише з України, ми займаємося прямим імпортом з-за кордону, що виділяє нас серед конкурентних фірм.

Компанію "Ай покупай" знають і люблять, до нас йдуть, тому що у нас є те, чого немає в інших магазинах. Вітрини наших відділів є найяскравішою рекламою нашого товару.


http://ipokupay.com.ua/